MOL NET+ nowoczesny program do obsługi biblioteki szkolnej już w naszej szkole

Utworzono: 03-02-2020

Z nowym rokiem nasza biblioteka zyskała nowy program biblioteczny Mol Net +. Grafika: MOL NET+ nowoczesny program do obsługi biblioteki szkolnej już w naszej szkole

MOL NET+ to nowoczesny program do obsługi biblioteki szkolnej ułatwiający pracę nie tylko bibliotekarzowi ale również korzystanie z zasobów biblioteki przez uczniów. Dzięki niemu katalog biblioteki dostępny jest dla uczniów o każdej porze i z każdego komputera posiadającego dostęp do Internetu, także z urządzeń mobilnych. Uczniowie zawsze mają możliwość przeglądania własnego konta wypożyczeń, gdzie znajdują się między innymi informacje o terminie zwrotu wypożyczonych książek.

Katalog online  -  pierwsze i kolejne logowania

Grafika #0: MOL NET+ nowoczesny program do obsługi biblioteki szkolnej już w naszej szkole