Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa w Redkowicach
  • Szkoła Podstawowa
    w Redkowicach
  • Szkoła Podstawowa
    w Redkowicach

Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski"

2022-11-30

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej

28 listopada w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VIII ze Szkoły Podstawowej w Redkowicach, Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej, Zespołu Szkół w Garczegorzu, Zespołu Szkół w Łebieniu oraz Niepublicznej szkoły Podstawowej Azymut z Mostów.

I miejsce zajęła uczennica SP w Nowej Wsi Lęborskiej Marcelina Prokop

II miejsce zajęła uczennica SP w Nowej Wsi Lęborskiej Kornelia Krajewska

III miejsce zajął duet z Niepublicznej SP w Mostach Urszula Juszczuk i Zofia Fokczyńska

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i gratulujemy.

2022-11-28

Konkurs - język niemiecki

ZAPRASZAMY!

Szkolny  Konkurs  z  języka  niemieckiego  na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku niemieckim dla uczniów z klas IV–VI.

„Hurra, die Weihnacht  ist  schon  da!”

2022-11-23

V Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej.

Uczniowie naszej szkoły wzięli dziś udział w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej. Konkurs był pełen emocji i wzruszeń. Wszyscy spisali się na medal.
W kategorii klas IV-VI Antonina Pobłocka zajęła 1 miejsce, natomiast Maja Kwidzyńska- miejsce 3
W kategorii klas VII-VIII miejsce 2 zajęła Kalina Młyńska
Naszą szkołę reprezentowała także Zofia Pobłocka.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom

2022-11-22

Laboratoria Przyszłości w naszej szkole.

Szkoła w Redkowicach, jak i wszystkie szkoły w Polsce objęta została programem „Laboratoria Przyszłości”. W ramach programu szkoły wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt i materiały, których celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.             Część przekazanych funduszy było wykorzystanych na zakupy obowiązkowe, reszta do dyspozycji szkoły. W ramach podstawowych zakupów otrzymaliśmy drukarkę 3D, małe studio fotograficzno-filmowe i mikrokontrolery do nauki programowania...

2022-11-22

Powiatowy konkurs z j.niemieckiego w Gdańsku

W dniu 22.11.2022r. w Gdańsku odbył się Powiatowy Konkurs pt."Lingwistyczna Jesień z Poezją", w którym reprezentował naszą szkołę uczeń klasy VIII Franciszek Zeitz. Zaprezentował on wiersz w języku niemieckim pt. "Der Schatten". Do konkursu przygotowała ucznia p.Iwona Sosnowska.

Franek, jesteśmy z Ciebie dumni!!!

2022-11-22

Rozstrzygnięcie VI Gminnego Konkursu otograficzno - literacki pt. "Ja i moje ukochane zwierzątko".

Rozstrzygnięto VI Gminny Konkurs fotograficzno - literacki pt. "Ja i moje ukochane zwierzątko".

I miejsce - Szymon Demski – SP w Nowej Wsi Lęborskiej kl. VIII

II miejsce - Szymon Szymankiewicz – SP w Nowej Wsi Lęborskiej kl. VIII

III miejsce - Filip Wawrzak – SP w Redkowicach kl. VI

III miejsce - Nadia Lawrenc – SP w Nowej Wsi Lęborskiej kl. VIII

Wyróżnienia: Maja Dziembowska – SP w Nowej Wsi Lęborskiej kl. VI

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom gratulujemy.

2022-11-14

Apel - "Turniej wiedzy o NIEPODLEGŁEJ"

14 listopada świętowaliśmy w naszej szkole 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością: starosta lęborski Pani Alicja Zajączkowska, inspektor do spraw oświaty Gminy Nowa Wieś Lęborska Pani Małgorzata Markiewicz , prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Redkowicach Pani Marzena Kwidzińska oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

2022-11-10

"Szkoła do hymnu"

Dziś w naszej szkole o godz. 11:11 uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji uroczyście zaśpiewali hymn narodowy. Po zaśpiewaniu hymnu, mogliśmy wysłuchać występu uczennic z klasy III, które przepięknie zaśpiewały piosenkę "To nasza ojczyzna" oraz obejrzeć rewelacyjny występ - taniec z flagami, który zaprezentowały nam uczennice z klasy VII.

Na apelu, pani dyrektor wręczyła również dyplomy i nagrody uczniom, którzy wzięli udział w Konkursie Plastycznym "Śladami Jacka Pałkiewicza". Konkurs zorganizowała pani Agata Makowska.

Uroczysty apel związany z obchodami Święta Niepodległości, w którym w sposób interaktywny wezmą udział uczniowie, odbędzie się także w poniedziałek 14 listopada.