Psycholog Szkolny

Grafika: Psycholog Szkolny

Drodzy rodzice i uczniowie!

Zachęcamy do konsultacji i porad z psychologiem szkolnym online, za pomocą dziennika elektronicznego lub telefonicznie 0-59 863 34 69 wew. 22

2020-05-25

Bukiet wdzięczności

Nie macie pomysłu na prezent dla mamy bądź innej ważnej dla was osoby? Podsyłam wam kartę pracy, może ona zainspiruje was do wykonania, samodzielnie w domu, podobnej kartki/laurki, dla ważnej dla was osoby.
2020-04-30

Światowy Dzień Sprzeciwu wobec przemocy

Przemoc (zarówno fizyczna jak i psychiczna) jest najgorszą z możliwych rzeczy jakie mogą spotka dziecko. Ale nie wystarczy by dobrym rodzicem dla własnego dziecka, ale także reagowa w sytuacjach, gdy jesteśmy świadkami przemocy wobec dzieci. Nie reagując – przyzwalamy.
2020-04-26

Zadbaj o siebie i swoich bliskich.

Drodzy rodzice i uczniowie. Obecna sytuacja zapewne obciąża psychicznie wielu z was i wywołuje różne emocje. Dlatego znalazłam dla was kilka informacji, które mogą pomóc wyciszyć się, a tym samym zadbać o siebie i swoich bliskich.