Akcja integracja

Utworzono: 01-05-2020
Witam was serdecznie.

Już nieco ponad miesiąc nie byliśmy w naszej szkole. Zdążyliśmy już za nią zatęsknić, zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Rodzice pewnie też. Tęsknimy za waszą obecnością. Inni pracownicy też tęsknią do gwaru szkolnego, do waszych uśmiechów, przygód, których jesteście bohaterami.

Przychodzimy zatem do was z ciekawą inicjatywą. Pytam, za czym tęsknicie wy? Może za kolegami dawno niewidzianymi? Za lekcjami? Za nauczycielami? Za pysznymi obiadami? Za świetlicą? Za placem zabaw? Za boiskiem? Za spotkaniami na korytarzu? Za salą gimnastyczną? Za piłką nożną, kopaną z kolegami?

NAPISZCIE MOŻE JEDNO ZDANIE NA TEN TEMAT NA KARTCE, ALBO NAMALUJCIE ZA CZYM TĘSKNICIE NAJBARDZIEJ. MOŻE JAKIŚ WIERSZYK? RODZICE I NAUCZYCIELE RÓWNIEŻ MOGĄ SIĘ WŁĄCZYĆ W AKCJĘ. PRZEŚLIJCIE WASZE ZDJĘCIA Z PRACAMI CZY TO PLASTYCZNYMI CZY TEKSTOWYMI, NA MOJEGO MAILA LUB NA MESSENGER. POSŁUŻĄ ONE DO WYKONANIA GAZETKI TEMATYCZNEJ NA PUSTYCH KORYTARZACH NASZEJ SZKOŁY, KTÓRA RÓWNIEŻ ZA WAMI TĘSKNI.

Mimo, że nie ma nas tam fizycznie, możemy wypełnić jej mury naszymi dobrymi myślami, przelanymi na papier.
messenger Dorota Wdowiak

Liczę na waszą kreatywność. Powstały w ten sposób zbiór, prac postaramy się również wysłać na stronę szkoły, aby każdy mógł się zapoznać z galerią. Oczywiście można liczyć na pochwałę w dzienniku za taką pracę.

Pozdrawiamy Was serdecznie Pani Dorota i Pani Kasia - nauczyciele świetlicy.