Utworzono: 24-11-2014

Grafika: Bezpiecznie poruszamy się po drogach publicznych - wizyta policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku20 listpada 2014 r naszą szkołę odwiedzili policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Lęborku. Aspirant Magdalena Zielke oraz starszy aspirant Daniel Pańczyszyn przeprwoadzili prelekcję dla uczniów klas O - III szkoły podstawowej na temat zachowania zasad bezpieczeństwa w poruszaniu się po drogach publicznych. Każdy uczeń otrzymał opaske odblaskową aby był dobrze widoczny na drodze.

W klasach I - III gimnazjum policjanci podczas prelekcji szczególną uwagę zwrócili na bezpieczeństwo poruszania się po drogach publicznych motorowerami i kładami. Każdy uczeń otrzymał odblaskowy plecak. Starszy aspirant Daniel Pańczyszyn przeprowadził również z młodzieżą romowę na remat zjawiska cyberpremocy oraz przestrzegał przed niebezpieczeństwami jakie niesie za sobą udostępnianie swojego wizerunku na portalach społecznościowych.

Grafika #0: Bezpiecznie poruszamy się po drogach publicznych - wizyta policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku
 Grafika #1: Bezpiecznie poruszamy się po drogach publicznych - wizyta policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku
 Grafika #2: Bezpiecznie poruszamy się po drogach publicznych - wizyta policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku
 Grafika #3: Bezpiecznie poruszamy się po drogach publicznych - wizyta policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku