Bezpłatne świadczenia stomatologiczne w Dentobusie

Utworzono: 10-01-2020

W związku z wejściem w życie Ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 r. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1078) o opiece zdrowotnej nad uczniami, szkołę i przedszkole odwiedzi Dentobus.

W dniach 27,28,29,30 i 31 stycznia 2020 r.od godz. 10:00 wszystkie dzieci i młodzież do 18 roku życia bedą mogły skorzystać z bezpłatnych świadczeń stomatologicznych, świadczonych w Dentobusie, który przyjedzie do Szkoły Podstawowej w Redkowicach.

Dentobus jest mobilnym, w pełni wyposażonym gabinetem stomatologicznym, w którym są udzielane świadczenia profilaktyczne i Grafika: Bezpłatne świadczenia stomatologiczne w Dentobusieogólno stomatologiczne.

Dentobus ma ułatwić dzieciom i młodzieży dostęp do opieki stomatologicznej, bez ponoszenia przez rodziców dodatkowych kosztów.

Aby dzieci i młodzież mogły skorzystać z bezpłatnych świadczeń stomatologicznych niezbędna jest pisemna zgoda rodzica, która została przekazana wszystkim uczniom.

Grafika #0: Bezpłatne świadczenia stomatologiczne w Dentobusie