Drużynowe zawody w biegach przełajowych

Utworzono: 22-10-2021
Sala gimnastyczna. Na podium stoją uczniowie, którzy zajęli kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsce w zawodach sportowych . Po prawej stronie podium stoi trzech wyróżnionych uczniów
Sala gimnastyczna. Na podium stoją uczennice, które zajęły odpowiednio pierwsze, drugie i trzecie miejsce w zawodach. Po lewej i po prawej stronie podium stoją wyróżnione uczennice.
Sala gimnastyczna. Na podium stoją trzy uczennice, które zajęły kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsce w zawodach sportowych. Po lewej stronie podium stoi kobieta. Po prawej stronie stoi mężczyzna
Bieżnia lekkoatletyczna na śweżym powietrzu. Dwie drużyny zawodniczek przygotowują się do startu w drużynowych biegach przełajowych.
Bieżnia lekkoatletyczna na śweżym powietrzu. Dwie drużyny zawodników przygotowują się do startu w drużynowych biegach przełajowych.
Bieżnia lekkoatletyczna na śweżym powietrzu. Na trawie obok bieżni stoją uczniowie, którzy kibicują w zawodach swoim kolegom
Bieżnia lekkoatletyczna na śweżym powietrzu. Trzy drużyny zawodniczek przygotowują się do startu w drużynowych biegach przełajowych.