EduFun'owe Szaleństwo Naukowe

Utworzono: 26-05-2014

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie naukowym „EduFun'owe Szaleństwo Naukowe”. Ideą ogłoszonego konkursu było zachęcenie jak największej ilości dzieci i młodzieży do interaktywnej zabawy nauką. Konkurs odbywał się pod hasłem „Dlaczego warto uczyć się przez zabawę”. w następujących kategoriach:

następujących kategoriach:

1. Kategoria przedszkoli – Maluszki przygotowywały prace na temat kosmosu.

2. Kategoria Szkół Podstawowej – Uczniowie wykonali plakat odnoszący się do hasła

konkursu

3. Kategoria Gimnazjum – Nasza uczennica Aleksandra Ekalt napisała wiersz, którego tematem była nauka przez zabawę.

Za udział w konkursie, zaangażowanie i wykazanie się twórczością Urząd Gminy w Nowej Wsi lęborskiej zorganizował dla uczestników konkursu z naszej gminy Piknik Edukacyjny, który odbył się GOK-u w Nowej Wsi Lęborskiej.

Grafika #0: EduFun'owe Szaleństwo Naukowe
 Grafika #1: EduFun'owe Szaleństwo Naukowe