Utworzono: 12-03-2020

Szanowni Państwo! Drodzy uczniowie!

Biorąc pod uwagę konieczność zapobiegania rozpowszechniania się koronowirusa decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca (włączni) funkcjonowanie szkoły zostanie ograniczone. W tym oresie szkoła nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

Szanowni Rodzice!

1. Zachęcajcie dzieci do samodzielnej nauki w czasie gdy uczniowie nie uczęszczają do szkoły. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl udostępnia materiały edukacyjne, które umożliwiają uzupełnienie, ugruntowanie i poszerzenie wiedzy i umiejętności.
  2. Proszę zachęcać dzieci aby wykorzystali ten czas na czytanie książek i lektur oraz do korzystania z materiałów rekomendowanych przez nauczycieli.
  3. Dbajcie o rygorystyczne przestrzeganie higieny i czystości i nieopuszczanie przez uczniów domów bez pilnej potrzeby.
  4. Proszę śledzić na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacji przesyłanych przez Dyrektora Szkoły za pośrednictwem e-dziennika i szkolnej strony internetowej.