Informacja dla rodziców

Utworzono: 18-03-2020

SZANOWNI RODZICE !
Zwracamy się do Was, abyście w tym czasie, kiedy zostają zamknięte szkoły, baczniej zwracali uwagę na dzieci.
Okres zamknięcia szkół, nie jest okresem ferii tylko kwarantanny, by nie rozprzestrzeniał się wirus. Prosimy, aby dzieci w tym czasie przebywały w domu, ograniczyły bezpośrednie kontakty z rówieśnikami.
Niech ten czas wykorzystają na powtórzenie wiadomości, czytanie lektur lub obejrzenie filmów. Niech zdobywają nowe wiadomości i umiejętności korzystając we właściwy i bezpieczny sposób z Internetu. Informujemy, że nauczyciele będą kontaktować się uczniami za pomocą dziennika elektronicznego lub komunikatorów i proponować różnorodne zadania, testy, zagadnienia, aby czas kwarantanny był również czasem nauki. Na naszej stronie internetowej w dziale Materiały dla uczniów do samodzielnej nauki w domu znajdują się zagadnienia dla uczniów poszczególnych klas przygotowane przez nauczycieli. Prosimy o śledzenie na bieżąco naszej strony internetowej gdyż będą się pojawiały informacje dotyczące propozycji korzystania z ciekawych rozwiązań jakie daje współczesna nauka.