Informacja Dyrektora

Utworzono: 25-03-2020

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z 20.03.2020r od 25.03 do 10.04 2020r. nasza szkoła wprowadza kształcenie na odległość.

Plan zajęć został przygotowany w oparciu o dotychczasowy plan lekcji i znajduje się w dzienniku elektronicznym. Nauczyciele będą prowadzić zajęcia w oparciu o platformy edukacyjne i dotychczasowe formy komunikacji uzgodnione między rodzicami, uczniami i nauczycielami.

Dołożymy wszelkich starań, aby wzajemnie się wspierać, szukać rozwiązań i aby nauka w domu nie była dla Państwa i dla uczniów zbyt wielkim obciążeniem. Zarówno dla Państwa, jak i dla nas jest to coś nowego.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, prosimy o odwiedzanie naszej strony oraz sprawdzanie dziennika elektronicznego. W razie potrzeby prosimy kontaktować się z wychowawcami oraz ze szkołą droga mailową i telefonicznie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Redkowicach

Mariola Łagoda- Ellwart