Kiermasz Mikołajkowy

Utworzono: 05-12-2021

W sobotę 04.12.21r. w leśnej bazie koła łowieckiego Kormoran w Redkowicach, odbył się nasz szkolny

KIERMASZ MIKOŁAJKOWY

Kiermasz nasz, chociaż w mroźno-zimowej scenerii, rozgrzał licznie przybyłych gości. Podczas kiermaszu sprzedano świąteczne stroiki wykonane przez uczniów i ich rodziców. Można było wypić i zjeść coś ciepłego, były też słodkości w postaci wypieków wykonanych przez rodziców naszych uczniów. Czas umilały nam Mikołajkowe przeboje z całego świata, występy uczniów i wesołe konkursy, chętni mogli też pojeździć konno.

W czasie kiermaszu rozstrzygnięto wyniki konkursu plastycznego „Redkowickie stawy wzywają do ekologicznej postawy” zorganizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Redkowicach:

I miejsca zajęli:

w kategorii klas I-III zdobyła Alicja Pobłocka

w kategorii klas IV- VI zdobyła Karolina Formela

w kategorii klas VII-VIII zdobyła Martyna Ellwart

Wyróżnienia zdobyły:

Maja Maszota, Antonina Pobłocka, Aleksandra Chmiel, Zofia Pobłocka.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom. Wielkie podziękowanie dla pana Zenona Szmytka prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Redkowicach za przepiękną inicjatywę konkursu oraz dla całej straży za ufundowanie atrakcyjnych nagród dla naszych uczniów.

Dziękujemy także Radzie Rodziców za wsparcie i ufundowanie nagród w tym konkursie.

Kiermasz Mikołajkowy Szkoły Podstawowej w Redkowicach wiata Hubertówka
Praca z konkursu plastycznego „Redkowickie stawy wzywają do ekologicznej postawy”
Kiermasz Mikołajkowy Szkoły Podstawowej w Redkowicach wiata Hubertówka. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Redkowickie stawy wzywają do ekologicznej postawy”