Klasy III realizują projekt powszechnej nauki pływania- UMIEM PŁYWAĆ

Utworzono: 27-10-2014

Gmina Nowa Wieś Lęborska realizuje projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, który współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Operatorem zadania jest Słupskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Projekt adresowany jest do uczniów klas III szkół podstawowych, zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych zajęciach z zakresu nauki pływania.

Program Umiem Pływać zakłada przeprowadzenie 20 godzin lekcyjnych nauki pływania w ramach 10 wyjazdów na pływalnie po 2 godziny lekcyjne w okresie od września do grudnia 2014 r. Z terenu Gminy Nowa Wieś Lęborska do udziału w projekcie zakwalifikowało się 7 grup z następujących szkól: Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej, Zespół Szkół w Leśnicach, Zespół Szkół  w Redkowicach, Zespół Szkół w Łebieniu oraz Zespół Szkól w Garczegorzu.

Grafika #0: Klasy III realizują projekt powszechnej nauki pływania- UMIEM PŁYWAĆ
 Grafika #1: Klasy III realizują projekt powszechnej nauki pływania- UMIEM PŁYWAĆ
 Grafika #2: Klasy III realizują projekt powszechnej nauki pływania- UMIEM PŁYWAĆ
 Grafika #3: Klasy III realizują projekt powszechnej nauki pływania- UMIEM PŁYWAĆ