Konkurs plastyczny "Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe"

Utworzono: 26-10-2020

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie platycznym "Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe".

Celem Konkursu jest:

1. zwrócenie uwagi dzieci w wieku szkolnym na artykuły rolno - spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców;Grafika: Konkurs plastyczny "Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe"

2. budowanie świadomości zakupowej wśród dzieci uczeszczających do szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiego;

3. pielęgnowanie nawyku czytania etykiet i zwracania uwagi na informacje na opakowaniach produktów;

4. stworzenie mozliwości wymiany doświadczeń w pracy artystycznej i wychowawczej;

5. rozpowszechnianie informacji na temat oznaczenia "PRODUKT POLSKI"

6. promowanie oznaczenia "PRODUKT POLSKI"

Przedmiot i kategorie Konkursu

1. Przedmiotem Konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, która w kreatywnej i ciekawej formie zaprezentuje temat Konkursu "Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe"

2. Konkurs or5ganizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych:

a) klasy 1-3 szkół podstawowych

b) klasy 4-6 szkół podstawowych

3. Praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie lub mieszanie technik), w formacie maksymalnie A3, w układzie poziomym lub pionowym

4. W pracach plastycznych starszej grupy wiekowej obowiązkiem jest wykorzystanie oznaczenia PRODUKT POLSKI zgodnie z obowiązujący wzorem:

Zgłoszenie prac konkursowych

Formularze zgłoszeniowe i prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan/plik w formacie JPG, TIFF,PDF) drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 listopada 2020 r. na adres: pruszcz.gdanski@kowr.gov.pl
podając w tytule maila: KONKURS PLASTYCZNY "Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe".

Zgłoszenie udziału w konkursie