Laboratoria Przyszłości w naszej szkole.

Utworzono: 22-11-2022

Za resztę funduszy nasza szkoła nabyła wirtualne laboratorium Empiriusz, które jest chętnie wykorzystywane w pracowni chemicznej oraz do zajęć z geometrii na matematyce. Zakupiliśmy również dodatkowe roboty do nauki programowania na lekcjach informatyki, wykorzystywane też na dodatkowych zajęciach z robotyki. Rośnie już kolekcja wydruków na drukarce 3D dzięki której, uczniowie poznają tajniki tej najnowszej technologii. W studiu fotograficznym wykonywaliśmy zdjęcia do legitymacji i przeprowadziliśmy sesje zdjęciową dla wszystkich klas, sprzęt ten dokumentuje też najciekawsze chwile z życia naszej szkoły.

Dzięki nowym pomocom dydaktycznym „Laboratoria Przyszłości” zawitały do naszej szkoły już dziś, a nauka staje się bardziej przyjemna i efektywna.

Grafika 1: Laboratoria Przyszłości w naszej szkole.
Grafika 2: Laboratoria Przyszłości w naszej szkole.
Grafika 3: Laboratoria Przyszłości w naszej szkole.
Grafika 4: Laboratoria Przyszłości w naszej szkole.
Grafika 5: Laboratoria Przyszłości w naszej szkole.
Grafika 6: Laboratoria Przyszłości w naszej szkole.
Grafika 7: Laboratoria Przyszłości w naszej szkole.