Laureaci Gminnego Konkursu na Najpiękniejszy Wiersz o Świętach - Magia Świąt

Utworzono: 21-12-2020

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Literackim na Najpiękniejszy Wiersz o Świętach - Magia Świąt organizowany przez Szkołę Podstawową w Nowej Wsi Lęborkiej. Zadaniem uczestników konkursu było napisanie wiersza o tematyce świątecznej.

Wiele osób umie stworzyć piękny świąteczny rysunek, zaśpiewać wzruszającą pastorałkę lub wykonać cudowną bożonarodzeniową ozdobę. Ilu z nas natomiast w tym magicznym czasie potrafi zamienić się w poetę?! Okazuje się, że w naszej szkole mamy takie uzdolnione osoby...Uczennice klasy IV i V zmierzyły się z tym trudnym zadaniem i świetnie sobie poradziły!

Laureatami konkursu zostały:

I miejsce - Kalina Młyńska

Wyróżnienie - Lilianna Boetcher

Wyróżnienie - Joanna Elandt

Uczniów do konkursu przygotowała Pani Magdalena Adamowicz.

Uczniów zapraszamy do odebrania nagród i dyplomów w sekretariacie szkoły.

Gratulujemy

Grafika #0: Laureaci Gminnego Konkursu na Najpiękniejszy Wiersz o Świętach - Magia Świąt
 Grafika #1: Laureaci Gminnego Konkursu na Najpiękniejszy Wiersz o Świętach - Magia Świąt
 Grafika #2: Laureaci Gminnego Konkursu na Najpiękniejszy Wiersz o Świętach - Magia Świąt