Laureatka Konkursu Literackiego „Legendy Błękitnej Krainy”

Utworzono: 19-12-2013

Finał VIII Otwartego Konkursu Literackiego „Legendy Błękitnej Krainy”

Grafika: Laureatka Konkursu Literackiego „Legendy Błękitnej Krainy”Dnia 11 grudnia 2013roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej odbył się Finał VIII Konkursu Literackiego zorganizowanego przez Lokalną Organizację Turystyczną „Ziemia Lęborska” przy współpracy z Urzędem Miejskim i Starostwem Powiatowym w Lęborku oraz Urzędem Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej pod patronatem Dziennika Bałtyckiego.  Nagrodę główną Grand Prix otrzymała  Aleksandra Ekalt, uczennica klasy III gimnazjum za napisanie   „Legendy o Diabłowych kamieniach” .

Pieczę nad Olą  sprawowała nauczycielka języka polskiego, pani Gabriela Król. To wspaniałe zwycięstwo spotkało się z wielkim entuzjazmem całej  społeczności szkolnej.

Gratulacje Olu!!!!!!!

Życzymy dalszych sukcesów twórczych i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Grafika #0: Laureatka Konkursu Literackiego Legendy Błękitnej Krainy
 Grafika #1: Laureatka Konkursu Literackiego Legendy Błękitnej Krainy