Utworzono: 14-06-2016

Dnia 10.06.2016r. odbył się w naszej szkole konkurs z języka niemieckiego dla uczniów z klas IV – VI pod Grafika: Leseverstehen – Szkolny Konkurs z języka niemieckiego dla uczniów z klas IV – VIhasłem „Leseverstehen” zorganizowany przez p.Iwonę Sosnowską. Brało w nim udział 12 osób. Konkurs polegał na wykazaniu się znajomością słownictwa z zakresu tematyki programowej danej klasy.

Najwyższą punktację zdobyli i jednocześnie zajęli I miejsce następujący uczniowie:

Oliwia Misiura –  kl.IV

Julia Książek – kl.IV

Aleksandra Ellwart – kl.V

Agnieszka Florczyk – kl.V

Zuzanna Klaman – kl.V

Judyta Klejsa – kl.V

Natalia Kurzyna – kl.V

Na II miejscu uplasował  się  uczeń klasy IV – Piotr Górski.

Miejsce III zdobyła Ewa Bugała z klasy VI.

Gratulacje!!!

Grafika #0: Leseverstehen – Szkolny Konkurs z języka niemieckiego dla uczniów z klas IV – VI