NARODOWE CZYTANIE

Utworzono: 29-09-2014

Grafika: NARODOWE CZYTANIE    Nasza szkoła przyłączyła się do trzeciej edycji „Narodowego Czytania”, zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury, potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości. W tym roku Prezydent zachęcał do wspólnej lektury „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. W naszej szkole fragmenty „Pana Wołodyjowskiego” czytały Pani Dyrektor Mariola Łagoda -Ellwart, nauczyciele języka polskiego - Pani Gabriela Król oraz Pani Magdalena Adamowicz oraz uczniowie .Nad całością spotkania czuwał nauczyciel bibliotekarz – Wioletta Wilkosz.

Grafika #0: NARODOWE CZYTANIE
 Grafika #1: NARODOWE CZYTANIE