Nasi uczniowie zdobywają pierwsze Prawo Jazdy :)

Utworzono: 16-06-2015

12 czerwca 2015 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy III wraz Grafika: Nasi uczniowie zdobywają pierwsze Prawo Jazdy :)

z opiekunami p. Anną Żółtowską,p. Marią Renka i p. Jackiem Gidlewskim wzięli udział w plenerowym "kursie na prawo jazdy".

Pod okiem Rajdka i Luzika dzieci z miękkich elementów wybudowały drogowe miasteczko m.in. stację benzynową, garaże, ulice, przejścia dla pieszych, znaki drogowe, tor wyścigowy i samochody. Uczniowie ścigali się wyścigówkami, poznawali odgłosy ulicy, montowali znaki drogowe, uzupełniali drogowy elementarz. Odblaskowe maluchy złożyły Obietnicę ZZ (ZAWSZE ZAPINAM pasy bezpieczeństwa). Dzieci wyruszyły również w poszukiwanie skarbu Odblaskowców a Wesoły Mechanik zabrał je na tor przeszkód, który pokonywały gokardami. Po lekcji jazdy uczniowie zjeżdżali z dmuchanej zjeżdżalni i skakali na trampolinie.

Grafika #0: Nasi uczniowie zdobywają pierwsze Prawo Jazdy :)