NASZE DZIEWCZYNY -WICEMISTRZYNIE POWIATU!!!

Utworzono: 13-03-2014

Grafika: NASZE DZIEWCZYNY -WICEMISTRZYNIE POWIATU!!!W dniu 12.03.2014r. w Gimnazjum nr 1 w Lęborku odbyły się zawody w piłce koszykowej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Był to kolejny już etap zmagań sportowych, tym razem wyłaniający już Mistrza Powiatu Lęborskiego. Uczennice naszej szkoły wygrywając zawody gminne reprezentowały Gminę Nowa Wieś Lęborską na tym turnieju walcząc o prym  z reprezentacjami : ZS Cewice i Gimnazjum nr 1.

GRATULUJEMY!!!

Ostatecznie po bardzo dobrej grze nasze dziewczęta osiągnęły największy zespołowy sukces sportowy w historii Zespołu Szkół w Redkowicach zdobywając Wicemistrzostwo Powiatu Lęborskiego w koszykówce dziewcząt!

W rozgrywkach w  systemie „każdy z każdym” dziewczęta wygrały z Zespołem Szkół Cewice, uległy natomiast w drugim meczu  gospodyniom. Naszą szkołę reprezentowały: Magdalena Formela – kapitan zespołu, Karolina Jurczyńska, Olga Szkil, Katarzyna Górska, Dominika Onasz, Marlena Krzyk, Dagmara Czechowska, Daria Heft, Malwina Onasz, Agata Cupryniak, Aleksandra Ekalt, Natalia Książek.

Grafika #0: NASZE DZIEWCZYNY -WICEMISTRZYNIE POWIATU!!!
 Grafika #1: NASZE DZIEWCZYNY -WICEMISTRZYNIE POWIATU!!!
 Grafika #2: NASZE DZIEWCZYNY -WICEMISTRZYNIE POWIATU!!!
 Grafika #3: NASZE DZIEWCZYNY -WICEMISTRZYNIE POWIATU!!!
 Grafika #4: NASZE DZIEWCZYNY -WICEMISTRZYNIE POWIATU!!!
 Grafika #5: NASZE DZIEWCZYNY -WICEMISTRZYNIE POWIATU!!!
 Grafika #6: NASZE DZIEWCZYNY -WICEMISTRZYNIE POWIATU!!!
 Grafika #7: NASZE DZIEWCZYNY -WICEMISTRZYNIE POWIATU!!!