Nauka angielskiego- w bibliotece

Utworzono: 15-10-2014

Grafika: Nauka angielskiego- w biblioteceRusza kolejna edycja "FUNENGLISH W BIBLIOTECE" dla dzieci oraz nowe kursy dla dorosłych.

Biblioteka Publiczna Gminy Nowa Wieś Lęborska i firma Funmedia zapraszają do kolejnej edycji projektu nauki języka angielskiego dla dzieci ”FunEnglish w bibliotece”, oraz kursów dla dorosłych: ANGIELSKI123, NIEMIECKI123, CZYTAJ123 (kurs szybkiego czytania), FOTOGRAFIA123.

Kursy językowe Lerni, kursy specjalistyczne z serii Kursy123 , a także kursy dla dzieci FunEnglish to multimedialne i w pełni interaktywne narzędzia wspomagające naukę języków obcych oraz rozwój umiejętności specjalistycznych. Użytkownicy zdobywają wiedzę dzięki grom, fotolekcjom, filmom, dialogom z native speakerami i ćwiczeniom. Multimedia oddziałowują na więcej zmysłów, dzięki temu przyśpieszają proces zdobywania wiedzy, czyniąc go trwalszym, a co najważniejsze wyjątkowo atrakcyjnym dla użytkownika!

Jeden użytkownik posiadający pocztę e-mail, może korzystać ze wszystkich pięciu proponowanych przez bibliotekę kursów. Natomiast dzieci przystępujące do kursu języka angielskiego, przychodzą z rodzicem/opiekunem, który posiada pocztę e-mail i każde dziecko w tej edycji kursu pracuje na swoim własnym koncie.

Kursy rozpoczynamy 20.10.2014.
Zapisy będą trwały do 15.10.2014, do godziny 15.00.

Informacji udziela:
Anita Pasiuk