Spotkanie oddziałów przedszkolnych i klasy 1 z funkcjonariuszkami policji

Utworzono: 29-03-2021

W dniu 25.03.2021 w Szkole Podstawowej im. TOW Gryf Pomorski miało miejsce spotkanie uczniów oddziału „5 latków” ,„zerówki szkolnej” i klasy I z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. Tematem przewodnim prelekcji było omówienie podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jak i zachowania się na ulicy oraz najbliższym otoczeniu, przestrzeganiu zasad i reguł obowiązujących wszystkich uczestników tego procesu. Uczniowie klasy I otrzymali w prezencie od funkcjonariuszy policji kamizelki odblaskowe.

Dzieci z oddziału przedszkolnego wysłuchują prelekcji na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym
Funkcjonariuszki Komendy Powiatowej Policji w Lęborku opowiadają dzieciom z oddziału przedszkolnego o bezpieczeństwie w ruchu drogowym