Oddział Przedszkolny i klasa I świętują Dzień Pieczonego Ziemniaka 2015 r.

Utworzono: 27-09-2015

25 września 2015 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej wraz zGrafika: Oddział Przedszkolny i klasa I świętują Dzień Pieczonego Ziemniaka 2015 r. wychowawcami p. Anną Żółtowską, p. Mariolą Renka oraz z p. Arkadiuszem Żółtowskim świętowali Dzień Pieczonego Ziemniaka. Zabawę rozpoczęło wysłuchanie bajki o ziemniaku, następnie były gry i zabawy integracyjne. Dzieci zmierzyły się w zagadkach tematycznych związanych z ziemniakiem oraz w quizie "Co wiemy o jesieni?" . Uczniowie wykazali się również w pracach plastycznych. Wykonali ziemniaczane ludziki oraz przepiękne obrazy z pieczątek z ziemniaka. Dużo radości sprawiły wszystkim konkurencje sportowe z ziemniakiem w roli głównej. Ukoronowaniem zabawy była uczta z pieczonych ziemniaków.

Zapraszamy do galerii !!!

Grafika #0: Oddział Przedszkolny i klasa I świętują Dzień Pieczonego Ziemniaka 2015 r.