Ogólnopolska akcja - Przerwa na czytanie

Utworzono: 28-10-2021

Jakie miejsce jest dobre do czytania?

Okazuje się, że każde. Korytarz szkolny, sala gimnastyczna, autobus szkolny, stołówka, a nawet na wycieczce można znaleźć chwilkę aby poczytać.

27. października nasi uczniowie wzięli udział w II Międzynarodowej edycji VI ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie.

Łącznie na przerwie czytało 173 osób. Brawo MY.

Do akcji przyłączyły się również panie z Rady Rodziców. Bardzo miło zaskoczyły nas też panie z kuchni oraz pani księgowa, które przeznaczyły swoje przerwy śniadaniowe na przeczytanie kilku stron przyniesionych przez siebie książek.

Na korytarzu szkolnym. Czworo uczniów czyta książki
Grupa uczniów siedzi na ziemi w sali gimnastycznej i czytają książki. W tle drabinki gimnastyczne
Grupa uczniów siedzi na ławeczce i czytają książki
Kobieta siedzi przy biurku i czyta książkę
Na korytarzu szkolnym troje uczniów czyta książki kolegom
Na korytarzu szkolnym pięć uczennic czyta książki
Na korytarzu szkolnym troje uczniów czyta książki swoim kolegom
Na korytarzu szkolnym trójka młodszych uczniów czyta ksiażki swoim kolegom
Na sali gimnastycznej grupa uczniów czyta książki
Na sali gimnastycznej. Uczniowie czytają książki.
Na świetlicy szkolnej cztery kobiety siedzą przy stolikach i czytają książki. W tle kaszubska chatka
W autobusie szkolnym dwie uczennice czytają książki
W autobusie szkolnym dwoje uczniów trzyma książki na kolanach i czyta
Trzy kobiety (kucharki) siedzą przy stoliku i czytają książki