Ogólnopolska Kampania Społeczna pt. Polska na niebiesko

Utworzono: 29-03-2021

W dniu 26.03.2021 grupa 5 i 6 latków obchodziła Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, biorąc tym samym udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej " Polska na niebiesko". Akcja ma na celu podnoszenie świadomości społecznej i propagowanie wiedzy na temat  spektrum autyzmu. W ramach kampanii zostały przeprowadzone w grupach przedszkolnych pogadanki edukacyjne na temat autyzmu. Dzieci wykonały prace plastyczne związane z tym zaburzeniem, które zostały zgłoszone do konkursu, zorganizowanego przez fundację " Niebieski Skarb" w Lęborku. Dalszy etap kampanii zostanie przeprowadzony po powrocie dzieci do szkoły.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych ubrani na niebiesko. W ręku trzymają niebieskie balony. W tle na niebieskim materiale biały napis - 2 kwietnia Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
Dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawcami, ubrani na niebiesko. W ręku trzymają niebieskie balony. W tle na niebieskim materiale biały napis - 2 kwietnia Światowy Dzień Świadomości Autyzmu