Pamiętamy

Utworzono: 28-10-2016

28 października 2016 r. odbył się apel poświęcony Dniu Wszystkich Świętych. Pani Ewa Chmielewska poprosiła Grafika: Pamiętamynaszych uczniów by w czasie odwiedzin na cmentarzach swoich bliskich, pamiętali również o żołnierzach lub ofiarach wojny, którzy często są pochowani w bezimiennych grobach na różnych cmentarzach.

Po apelu uczennice z Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem p. Gabrielą Król zapaliły znicze przy pomniku upamiętniającym żołnierzy TOW "Gryf Pomorski", który znajduje się przed naszą szkołą. Jako słopeczność uczniowska pamiętamy również o osobach, które były związane z naszą szkołą. Uczennice odwiedziły cmentarz w Redkowicach, gdzie zapaliły znicze i zmówiły modlitwę za tych których nie ma już wśród nas.

Grafika #0: Pamiętamy
 Grafika #1: Pamiętamy