Poloneza czas zacząć..., czyli Bal Gimnazjalny 2015

Utworzono: 29-05-2015

W środowy wieczór 27 maja 2015 r w restauracji „Perła” w Lęborku rozbrzmiały głośne tony poloneza na orkiestrę Grafika: Poloneza czas zacząć..., czyli Bal Gimnazjalny 2015symfoniczną Wojciecha Kilara.  Na parkiet wkroczyli uczniowie klasy III gimnazjum , aby w pięknym układzie tanecznym rozpocząć Bal Gimnazjalny. Dla nauczycieli i rodziców to jedna z najbardziej wzruszających chwil.

(Zapraszamy do galerii zdjęć!)

Po smacznym posiłku rozpoczęła się huczna zabawa. Były tańce, „szalone” pląsy i głośne śpiewanie.  W przerwie między  skocznymi tańcami przedstawiona została prezentacja multimedialna ukazująca „młodsze wcielenia” uczniów klasy III g. Wspomnienia z wycieczek, wspólnych zabaw i uroczystości sprawiły, że po raz kolejny z rozrzewnieniem myśleliśmy o latach spędzonych ramię w ramię.  O 20.00 do przyciemnionej sali wjechał tort z fajerwerkami a po nim nastąpił dalszy ciąg szalonej zabawy. Niestety, choć zabawa była przednia, z nadejściem północy musieliśmy się pożegnać. Wszyscy w wyśmienitych humorach, z niezapomnianymi wrażeniami wrócili do swoich domów.