Utworzono: 16-03-2016

W dniu 10 marca 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku odbył się powiatowy Konkurs przyrodniczy pt. Ochrona przyrody w Słowińskim Parku Narodowym i Nadleśnictwie Lębork”.

W konkursie uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu lęborskiego i nie tylko. Naszą szkołę z reprezentowały dwie uczennice z klasy II gimnazjum : Wiktoria Krawczak i Natalia Leszczyńska.

Wiktoria Krawczak zajęła I miejsce z wiedzy o ochronie przyrody w Nadleśnictwie Lębork, natomiast z wiedzy ogólnej o ochronie przyrody w Słowińskim Parku Narodowym i Nadleśnictwie Lębork zajęła III miejsce spośród uczniów gimnazjów .

Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania uczennicom Wiktorii Krawczak i Natalii Leszczyńskiej za godne reprezentowanie naszej szkoły na szczeblu powiatowym oraz opiekunowi konkursu pani mgr Beacie Strąk.

Grafika #0: Powiatowy Konkurs przyrodniczy pt. Ochrona przyrody w Słowińskim Parku Narodowym i Nadleśnictwie Lębork
 Grafika #1: Powiatowy Konkurs przyrodniczy pt. Ochrona przyrody w Słowińskim Parku Narodowym i Nadleśnictwie Lębork
 Grafika #2: Powiatowy Konkurs przyrodniczy pt. Ochrona przyrody w Słowińskim Parku Narodowym i Nadleśnictwie Lębork
 Grafika #3: Powiatowy Konkurs przyrodniczy pt. Ochrona przyrody w Słowińskim Parku Narodowym i Nadleśnictwie Lębork