Pożegnanie szkoły przez uczniów klasy III Gimnazjum

Utworzono: 30-06-2014

Grafika: Pożegnanie szkoły przez uczniów klasy III Gimnazjum

26 czerwca 2014 r. dla wszystkich uczniów III gimnazjum nastał bardzo oczekiwany czas – czas zakończenia Gimnazjum. Uroczystość pożegnania kl. III g rozpoczął polonez w wykonaniu abiturientów. W trakcie akademii każdy uczeń otrzymał dyplomy ukończenia Gimnazjum a najwybitniejsi uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody. Podczas swoich wystąpień, p. Dyrektor Mariola Łagoda – Ellwart, wychowawca klasy p. Halina Wdowiak oraz rodzice, zgodnie podkreślali wartość wiedzy i umiejętności jakie uczniowie zdobyli podczas całej nauki w naszej szkole. Abiturienci przygotowali część artystyczną akademii, której tematem był „portret” naszej szkoły i nauczycieli na wesoło.

Żal było żegnać się z fantastyczną młodzieżą ale mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy.

Życzymy wszystkim powodzenia w nowych szkołach i wytrwałości w dążeniu do spełniania marzeń.

Zapraszamy do galerii!