Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego pt. A POSTCARD TO SANTA CLAUS.

Utworzono: 09-12-2015

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny "A POSTCARD TO SANTA CLAUS". W konkursie tym udział wzięliGrafika: Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego pt. A POSTCARD TO SANTA CLAUS. uczniowie z Zespołu Szkół w Garczegorzu, Nowej Wsi Lęb. oraz z Redkowic. Został on podzielony na dwie części. Głównym kryterium oceny była poprawność zastosowania języka angielskiego.

Wśród uczniów Szkół Podstawowych nagrodzono:

I miejsce – Amelia Kowalska, Zespół Szkół w Garczegorzu

II miejsce – Anna Michnik, Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej

III miejsce – Zuzanna Klaman, Zespół Szkół w Redkowicach

Gimnazjaliści zajęli następujące lokaty:

I miejsce – Malwina Onasz, Zespół Szkół w Redkowicach

II miejsce – Weronika Bochentyn, Zespół Szkół w Nowej Wsi Lęb.

III miejsce – Anna Bugała, Zespół Szkół w Redkowicach

Wyróżnienie otrzymał Kacper Bronk, Zespół Szkół w Redkowicach.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się podczas

Wieczoru Wigilijnego, 11 grudnia 2015r. o godzinie 16:00 w Zespole Szkół w Redkowicach.