Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.

Utworzono: 13-05-2020

Uczniowie  Szkoły Podstawowej w Redkowicach, wzięli udział w tegorocznej edycji Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice. Ich zmagania oceniało profesjonalne jury. Ostatecznie tytuł Szkolnego MasterSzefa zdobyła Kalina Młyńska z klasy IV, drugie miejsce zajął Jakub Grzesiński z VI b, a trzecie Liliana Boetcher z klasy IV. Wyróżnienie uzyskali Karolina Formela z klasy III, Michał Piepiórka z klasy III oraz Szymon Piepiórka z oddziału przedszkolnego.

Grafika #0: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.
 Grafika #1: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.
 Grafika #2: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.
 Grafika #3: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.
 Grafika #4: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.
 Grafika #5: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.
 Grafika #6: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.
 Grafika #7: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.
 Grafika #8: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.
 Grafika #9: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.
 Grafika #10: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.
 Grafika #11: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.