Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu recytatorskiego dla klas 1-3 pod tytułem "Wiosna w poezji dziecięcej"

Utworzono: 14-05-2021

Rozstrzygnięto szkolny konkurs recytatorski dla klas 1-3 pod tytułem  "Wiosna w poezji dziecięcej". Zadaniem uczestników konkursu było wybrać wiersz o tematyce wiosennej i nauczyć się go pięknie recytować. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania laureatów konkursu.

I miejsce - Kacper Adamowicz klasa 1

II miejsce- Filip Pawlicki klasa 2

III miejsce - Alicja Pobłocka klasa 1

Wyróżnienia: Zofia Florczyk (klasa 3), Kornelia Leszczyńska (klasa 2), Rozalia Downar - Zapolska (klasa 3), Antonina Pobłocka (klasa 3).

Laureaci szkolnego konkursu recytatorskiego dla klas 1-3 pod tytułem  "Wiosna w poezji dziecięcej". Uczniowie trzymają dyplomy i nagrody. Z prawej strony stoi pani dyrektor, z lewiej nauczycielka. W tle białoczerwona tablica pamiątkowa