Utworzono: 24-06-2016

Dnia 22.06.2016r. w naszej szkole rozstrzygnięty został konkurs z języka niemieckiego dla uczniów z klas I - III Grafika: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu z języka niemieckiego na temat krajów niemieckojęzycznych - Die deutschsprachigen Laender.gimnazjum zorganizowany przez nauczyciela przedmiotu Iwonę Sosnowską. Każda klasa wystawiła do powyższego konkursu trzyosobową drużynę, które miały za zadanie wykazać się wiedzą na temat jednego z krajów niemieckojęzycznych.

Wyniki przedstawiają się w następujący sposób:

I miejsce zdobyła drużyna klasy I w składzie Agata Soszler, Natalia Wiecka, Patrycja Mielewczyk

II miejsce zajęły trzy uczennice z klasy II, do której należały Marta Lis, Wiktoria Krawczak, Paulina Konecka ,
a na III miejscu uplasowali się uczniowie klasy III tzn. Oskar Leszczyński, Joanna Walkusz oraz Wiktoria Wiecka.

Gratulacje!!!

Grafika #0: Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu z języka niemieckiego na temat krajów niemieckojęzycznych - Die deutschsprachigen Laender.