Rozstrzygnięcie Wielkanocnego Konkursu dla oddziałów przedszkolnych

Utworzono: 26-04-2021

Rozstrzygnięto Wielkanocny Konkurs dla oddziałów przedszkolnych na najpiękniejszą pisankę.

W grupie 5 -latków nagrody otrzymali:                                          W grupie 6-latków nagrodzeni zostali:

I miejsce Hubert Milewczyk                                                                 I miejsce Brian Chmiel

I miejsce Jakub Lis                                                                              II miejsce Milena Reczko

II miejsce Kacper Bojanowski                                                              III miejsce Paweł Bojanowski

Wyróżnienie: Aleksandra Bancmer, Julia Czechowska                       Wyróżnienie:  Marcel Czechowski, Milena Czechowska.

Przedszkolaki nagrodzeni w wielkanocnym konkursie na najpiękniejszą pisankę. Czwórka uczniów stoi przy tablicy, w rękach trzymają  dyplomy.
Dzieci nagrodzone stoją na tle tablicy szkolnej. Trzymają otrzymane nagrody w konkursie dyplomy, czekolady, puzzle, ołówki.