Roztrzygnięcie Szkolnego Konkursu - Adwentowe Światełko

Utworzono: 24-11-2014

W dniu 24 listopada 2014 r. rozstrzygnęliśmy Szkolny Konkurs "Adwentowe Światełko", który został ogłoszony przez nauczycielkę religii p. Joannę Rybicką. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie różnymi technikami adwentowego lampionu. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostali nagrodzeni.

Oto oni: Robert Downar Zapolski, Sebastian Okrój, Martyna Ellwart, Patrycja Ellwart, Zofia Pobłockka, Adrianna Kondratowicz, Roksana Rogowska, Nikola Czechowska, Marianna Zysek, Maciej pobłocki, Nikola Górska, Zofia Żółtowska, Anna Paździoch, Magdalena Dawidowska, Julia Kwidzińska, Marta Ellwart, Bartłomiej Piepiórka, Wiktor Kalisz, Dominik Szutenberg, Natalia Kurzyna, Aleksandra Ellwart, Magdalena knura, Julia Pobłocka, Martyna Kondratowicz, Martyna Gierszyńska.

Wszystkim uczniom GRATULUJEMY !!!

Grafika #0: Roztrzygnięcie Szkolnego Konkursu - Adwentowe Światełko
 Grafika #1: Roztrzygnięcie Szkolnego Konkursu - Adwentowe Światełko