Sprawdzian kompetencji trzecioklasistów

Utworzono: 15-04-2016

14 kwietnia 2016 r. uczniowie klasy III szkoły podstawowej przystąpili do swojego pierwszego  egzaminu.

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty dostarcza informacji o pracyGrafika: Sprawdzian kompetencji trzecioklasistów uczniów w zakresie różnych kompetencji: czytania, pisania, wiedzy o języku, sprawności rachunkowej oraz praktycznych umiejętności w rozwiązywaniu zadań matematycznych. Wyniki tego sprawdzianu pomagają w analizie postępu w nauce poszczególnych uczniów – po zestawieniu ich z wynikami sprawdzianu po szóstej klasie. Dzięki temu można przekonać się, czy potencjał ucznia został dobrze wykorzystany.

Drodzy uczniowie jesteśmy pewni, że świetnie poradziliście sobie na waszym sprawdzianie. Mimo że na wyniki musimy troszkę poczekać już dziś jesteśmy z was bardzo dumni.

Grafika #0: Sprawdzian kompetencji trzecioklasistów
 Grafika #1: Sprawdzian kompetencji trzecioklasistów