ŚWIĘTA NARODOWE-MAM BIAŁO CZERWONE SERCE.

Utworzono: 01-05-2020
Witamy was serdecznie!

Wielkimi krokami zbliżają się święta narodowe: Święto Pracy, Święto Flagi Narodowej i Święto Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji co roku uczestniczyliśmy w szkole w uroczystości przygotowanej z tej okazji. Robiliśmy flagi, godła narodowe, kotyliony, śpiewaliśmy obowiązkowo hymn. Podejrzewam, że wasi nauczyciele przewidzieli dla was takie aktywności w tym tygodniu. Przychodzimy do was zatem,  z prośbą, aby przygotowane flagi, kwiaty w barwach narodowych, czy kotyliony ozdobiły wasze okna. Będzie to symbolem naszej postawy patriotycznej. Możecie przesłać zdjęcie do nas na messenger. Stworzymy wspólnie patriotyczną galerie waszych prac i umieścimy na stronie szkoły. Oczywiście każda praca zostanie przez nas nagrodzona dodatkową oceną i wpisem do dziennika za postawę patriotyczną.

Pozdrawiamy Was serdecznie Pani Dorotka i Pani Kasia - nauczyciele świetlicy.

Grafika #0: ŚWIĘTA NARODOWE-MAM BIAŁO CZERWONE SERCE.