SZKOLNA WIGILIA

Utworzono: 23-12-2013

Grafika: SZKOLNA WIGILIAW dniu  19 grudnia 2013 r.  uczniowie obejrzeli  Przedstawienie Bożonarodzeniowe pt.”Bajkowe Jasełka”, które przygotowały dzieci z oddziałów przedszkolnych.  Dzieci wcieliły się w role Maryi, Józefa, Aniołów, ale wystąpił także Pinokio, Dziewczynka z zapałkami, Jaś i Małgosia, Smerfetka, Pszczółka Maja, Czerwony Kapturek, rybak, Calineczka oraz Kopciuszek.  Bardzo dziękujemy przedszkolaczkom za wprowadzenie nas w świąteczny nastrój.

Po Jasełkach nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu na Świąteczne Ozdoby oraz Szkolnego Konkursu na Życzenia w Języku Niemieckim. Gratulujemy zwycięzcom. Na zakończenie pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne i wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę. Uczniowie w swoich klasach usiedli do wigilii.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt !!!

Grafika #0: SZKOLNA WIGILIA
 Grafika #1: SZKOLNA WIGILIA