Szkolny Konkurs z języka niemieckiego pt. Alles Gute zu Weihnachten!

Utworzono: 22-12-2020
Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia nauczyciel języka niemieckiego pani Iwona Sosnowska zorganizowała dla uczniów z klas IV-VII konkurs, w którym należało wykonać pocztówkę świąteczną i wpisać na niej zredagowane przez siebie życzenia bożonarodzeniowe. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Nagrodzonymi uczniami są:

Grafika: Szkolny Konkurs z języka niemieckiego pt. Alles Gute zu Weihnachten!          Grafika: Szkolny Konkurs z języka niemieckiego pt. Alles Gute zu Weihnachten!

Kamil Maszota kl.IV                                        Patrycja Ellwart kl.VI

Grafika: Szkolny Konkurs z języka niemieckiego pt. Alles Gute zu Weihnachten!          Grafika: Szkolny Konkurs z języka niemieckiego pt. Alles Gute zu Weihnachten!

Filip Wawrzak kl.IV                                Zofia Pobłocka kl.VI

Grafika: Szkolny Konkurs z języka niemieckiego pt. Alles Gute zu Weihnachten!              Grafika: Szkolny Konkurs z języka niemieckiego pt. Alles Gute zu Weihnachten!

Hubert Ambrożewicz kl.VI                        Martyna Kotłowska kl.VIIB

Maciej Pobłocki kl.VIIB                              Wiktoria Góral kl.VIIB

Grafika: Szkolny Konkurs z języka niemieckiego pt. Alles Gute zu Weihnachten!

Joanna Elandt klasa IV

Wyróżnienia otrzymali:

Grafika: Szkolny Konkurs z języka niemieckiego pt. Alles Gute zu Weihnachten!            Grafika: Szkolny Konkurs z języka niemieckiego pt. Alles Gute zu Weihnachten!

Dominik Szarzyński kl.IV                                Nikola Górska kl.VIIB

Grafika: Szkolny Konkurs z języka niemieckiego pt. Alles Gute zu Weihnachten!

Karolina Formela kl.IV

Wszystkim uczniom nagrodzonym i wyróżnionym w konkursie gratulujemy!!!