TRZYDNIOWA WYCIECZKA DO GDAŃSKA - "POZNAJ POLSKĘ 2023"

Wycieczka uczniów z klas IV-VIII do Gdańska w ramach Programu Ministerstwa Edukacji i Nauki

Utworzono: 19-06-2023

W dniach 14-16 czerwca uczniowie z klas IV-VIII wzięli udział w wycieczce do Gdańska w ramach Programu Ministerstwa Edukacji i Nauki POZNAJ POLSKĘ 2023.

Celem wyjazdu było wzbogacenie i uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznania Polski, jej zabytków kultury i historii. Wycieczka w 80% została sfinansowana przez MEiN, a w 20% przez rodziców. Uczniowie zwiedzili w Gdańsku: Muzeum II Wojny Światowej, Centrum Solidarności, Starówkę, Muzeum Morskie, Westerplatte, Katedrę Oliwską, Palmiarnię i Park Oliwski. Po trzech dniach wycieczki wszyscy wrócili szczęśliwi i pełni wrażeń.

Uczniowie na wycieczce w Gdańsku - zwiedzanie miasta.
Logo Programu Poznaj Polskę 2023