Uroczystość patriotyczno - religijna na cmentarzu w Krępie Kaszubskiej

Utworzono: 27-09-2015

27 września 2015 r delegacja naszej szkoły - poczet sztandarowy, nauczyciele p. Ewa Chmielewska, p. Grafika: Uroczystość patriotyczno - religijna na cmentarzu w Krępie KaszubskiejJacek Gidlewski oraz Dyrektor Szkoły p. Mariola Łagoda - Ellwart- uczestniczyli w uroczystości patriotyczno - religijnej na cmentarzu w Krępie Kaszubskiej, podczas której  uczczona została pamięć pomordowanych więźniów obozu koncentracyjnego KL Stutthof. Po Mszy św. delegacje szkół złożyły kwiaty pod pomnikiem pomordowanych.

Program artystyczny przygotowali uczniowie Zespołu Szkół im. Męczenników Marszu Śmierci KL Stutthof w Garczegorzu. Podczas uroczystości wysłuchaliśmy również przejmujących wspomnień , które opowiadali byli więżniowie obozu koncentracyjnego KL Stutthof.

Grafika #0: Uroczystość patriotyczno - religijna na cmentarzu w Krępie Kaszubskiej
 Grafika #1: Uroczystość patriotyczno - religijna na cmentarzu w Krępie Kaszubskiej
 Grafika #2: Uroczystość patriotyczno - religijna na cmentarzu w Krępie Kaszubskiej