V Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej.

Utworzono: 23-11-2022

Uczniowie naszej szkoły wzięli dziś udział w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej. Konkurs był pełen emocji i wzruszeń. Wszyscy spisali się na medal
W kategorii klas IV-VI Antonina Pobłocka zajęła 1 miejsce, natomiast Maja Kwidzyńska- miejsce 3
W kategorii klas VII-VIII miejsce 2 zajęła Kalina Młyńska
Naszą szkołę reprezentowała także Zofia Pobłocka.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom

Czterech laureatów V Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej w kategorii klas VII-VIII wraz z jury.
Dyplom dla Kaliny Młyńskiej za zajęcie 2 miejsca w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej oraz książka pod tytułem "Syzyfowe Prace"
Dyplom dla Mai Kwidzyńskiej za zajęcie 3 miejsca w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej oraz książka pod tytułem "Pajączek na rowerze"
Wręczenie nagród w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej w kategorii klas VII-VIII
Dyplom dla Antoniny Pobłockiej za zajęcie 1 miejsca w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej oraz książka pod tytułem "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"
Wręczenie nagród w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej w kategorii klas IV - VI
Czterech laureatów V Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej w kategorii klas IV-VI wraz z jury.