WIECZÓR WIGILIJNY 12 XII 2014

Utworzono: 15-12-2014

Grafika: WIECZÓR WIGILIJNY 12 XII 2014Grafika: WIECZÓR WIGILIJNY 12 XII 2014

Grafika: WIECZÓR WIGILIJNY 12 XII 2014

12 grudnia 2014 r. o godz. 16:00 w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy „Wieczór Wigilijny”, na który przybyło wielu gości. Wieczór rozpoczął się przedstawieniem Jasełek przygotowanych przez naszych uczniów pod opieką p. Anny Żółtowskiej, p. Marii Renka oraz p. Joanny Rybickiej. Uroczystość uświetniły kolędy śpiewane w różnych językach ( polskim, angielskim, kaszubskim, niemieckim i rosyjskim), świąteczne układy taneczne oraz aranżacje muzyczne pastorałek grane m.in. na gitarze, dzwonkach i tamburynie. Przepiękna dekorację przygotowali p. Jolanta Karbowska, p. Joanna karbowska, p. Emilia Czajka, p. Anna Wisniewska oraz p. Jacek Gidlewski. Atmosferę Świat Bożego Narodzenia kontynuowaliśmy również podczas aukcji i kiermaszu ozdób świątecznych. Każda klasa przygotowała własne stanowisko, na którym znajdowały się własnoręcznie wykonane prace nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia. Rada Rodziców przygotowała również kiermasz wypieków świątecznych. Na twarzach gości zauważyć można było zadumę, powagę a jednocześnie rozbawienie i radość. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli uczestniczyć w tym spotkaniu.

ZAPRASZAMY DO GALERII!