Wojewódzki Konkurs z języka niemieckiego

Utworzono: 28-02-2022

Zapraszam serdecznie chętnych uczniów z klas VII i VIII do udziału w szkolnej edycji Wojewódzkiego Konkursu z języka niemieckiego   pt. „Das ist doch sehenswert”

Chętne osoby proszone są o zgłaszanie udziału w  konkursie do nauczyciela języka niemieckiego – p.Iwony Sosnowskiej, który udziela wszelkich informacji na temat regulaminu w/w konkursu. Można również kontaktować się ze mną przez platformę Teams. Służę pomocą wszystkim, którzy chcą się wykazać dodatkową pracą z języka niemieckiego i zdobyć nowe doświadczenia.

Termin zgłoszeń – do 10.03.2022r.

Zadaniem uczniów jest wykonanie folderu zachęcającego do odwiedzenia jednego dowolnie wybranego miejsca w Niemczech, Austrii, Szwajcarii lub Liechtensteinu. Opis musi być podany w języku niemieckim, format prac A4.

Zapraszam do udziału w konkursie!!!

Organizator:

Iwona  Sosnowska