Wracamy do nauki zdalnej

Utworzono: 19-03-2021

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Informuję, że w związku z wysokim wzrostem zachorowalności w kraju na Covid – 19, zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Naukiz dnia 18.03.2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 oraz mając na celu zminimalizowanie kontaktów między uczniami, zajęcia w szkole w klasach 1- 3 w dniach od 22.03 do 11.04.2021 r. będą prowadzone w trybie zdalnym. W trybie zdalnym nadal pracują uczniowie klas IV – VIII.

Nie dotyczy to okresu od 01.04 do 06.04.2021 r. w czasie którego trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Oddziały przedszkolne pracują bez zmian, przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Obowiązuje dotychczasowy plan nauczania.

Stacjonarnie pracują : bibliotekarz, pedagog, psycholog.

Szkoła organizuje opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły dla dzieci rodziców pracujących w podmiotach leczniczych lub wykonujących zadania publiczne w związku ze zwalczaniem Covid- 19.

Okres utrzymania powyższych zasad nauczania, może ulec zmianie w zależności od sytuacji epidemiologicznej.

Proszę więc o baczne śledzenie komunikatów przekazywanych przez szkołę

Mariola Łagoda-Ellwart – dyrektor szkoły