Zakończenie roku szkolnego 2013/2014.

Utworzono: 30-06-2014

Grafika: Zakończenie roku szkolnego 2013/2014.

27 czerwca 2014 r. był dniem bardzo szczęśliwym dla wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły. O godz. 8:00 rozpoczęła się akademia zakończenia roku szkolnego 2013/2014. Pani Dyrektor Mariola Łagoda – Ellwart pogratulowała wszystkim uczniom wyników w nauce, przedstawiła osiągnięcia szkoły na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim oraz gorąco podziękowała rodzicom, którzy czynnie włączali się w życie szkoły. Najważniejszym punktem programu było rozdanie świadectw, wyróżnień i nagród uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Wyrazy uznania należały się również sportowcom, najlepszym czytelnikom, aktywowi bibliotecznemu oraz uczniom, którzy wykazali się punktualnością i 100% frekwencją na zajęciach lekcyjnych. Na zakończenie akademii klasa VI przedstawiła nowoczesną wersję „Śpiącej królewny”.

Życzymy wszystkim miłych, spokojnych i BEZPIECZNYCH wakacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć!