Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Utworzono: 26-06-2015

Grafika: Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Po całym roku wytężonej nauki i pracy pedagogicznej, dydaktycznej i wychowawczej nadszedł czas długo wyczekiwanych wakacji. Uroczystość zakończenia roku szkolnego, która miała miejsce 26 czerwca 2014 r. zgromadziła uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Zapraszamy do galerii

Wszystkich zebranych przywitała pani dyrektor Mariola Łagoda Ellwart, która przedstawiła wyniki klasyfikacjiGrafika: Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 rocznej uczniów Zespołu Szkół w Redkowicach oraz przypomniała najważniejsze wydarzenia roku szkolnego 2014 / 2015.

W dalszej części uroczystości najlepsi uczniowie otrzymali z rąk pani dyrektor Marioli Łagody Ellwart oraz wychowawców świadectwa, nagrody i wyróżnienia za wyniki w nauce i zachowaniu. Na pożegnanie szóstoklasiści zaprezentowali część artystyczną.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.