Zakończenie roku szkolnego oddziału sześciolatków i klasy trzeciej

Utworzono: 22-06-2023
Zakończenie roku szkolnego 6-latków i uczniów z klasy trzeciej- uczniowie siedzą na ławeczkach.
Zakończenie roku szkolnego 6-latków i uczniów z klasy trzeciej- uczniowie z klasy szóstej prowadzą uroczystość.
Zakończenie roku szkolnego 6-latków i uczniów z klasy trzeciej- występy uczniów.
Zakończenie roku szkolnego 6-latków i uczniów z klasy trzeciej- uczennica wręcza kwiaty pani dyrektor.
Zakończenie roku szkolnego 6-latków i uczniów z klasy trzeciej- inspektor do spraw oświaty w Gminie Nowa Wieś Lęborska  pani Małgorzata Markiewicz przemawia.
Zakończenie roku szkolnego 6-latków i uczniów z klasy trzeciej- podziękowania dla rodziców.
Zakończenie roku szkolnego 6-latków i uczniów z klasy trzeciej- pani dyrektor wręcza dyplom.
Zakończenie roku szkolnego 6-latków i uczniów z klasy trzeciej- wręczenie upominków dla uczniów klasy trzeciej.
Zakończenie roku szkolnego 6-latków i uczniów z klasy trzeciej- podziękowania dla wychowawcy klasy trzeciej pani Jolanty Karbowskiej