Zbieramy nakrętki dla Osób ze Spektrum Autyzmu

Utworzono: 17-05-2021

Drodzy uczniowie!

Plakat : Na białym tle napis drukowanymi literami Tu zbieramy nakrętki. Pod napisem logo oraz napis Stowarzyszenie Niebieski Skarb obok napis Stowarzyszenie Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu. Niżej adres stowarzyszenia 84-300 Lębork, ulica Krzywoustego 1, adres internetowy stowarzyszenia www.niebieskiskarb.pl oraz adres facebooka stowarzyszeniaW naszej szkole rozpoczynamy akcję zbierania nakrętek dla Stowarzyszenia Niebieski Skarb - Stowarzyszenia Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu. Codziennie wyrzucamy ogromne ilości bezużytecznych dla nas nakrętek, które stanowią zamknięcie butelek po różnorodnych napojach i płynach. Zamiast marnować drogocenny plastik możemy zbierać nakrętki aby pomóc osobom potrzebującym.

NAKRĘTKI? O CO CHODZI Z ICH ZBIERANIEM?